G-L8JE76G2TC
top of page

אודות הזברות

ABOUT US

סטודיו 84 זברות, קיים למעלה מ-20 שנה, מתמחה במיתוג מנצח ונכון לעסקים בתחילת דרכם וכאלה שרוצים לרענן את הקיים, החל בקביעת האסטרטגיה השיווקית, בניית תדמית עסקית עם מיתוג נכון עם דגש חזק על חווית משתמש.

הסטודיו זוכה למוניטין רב, בזכות היכולת המקצועית להעניק ללקוחותיו, מכלול מקיף של פתרונות יצירתיים ברמה הגבוהה ביותר גם בתחום הדפוס וגם בתחום המדיה האלקטרונית.

 

הדגש אצלנו הוא על עיצוב המותאם ללקוח ולמוצר המשווק. המסרים והתכנים מותאמים לקהל שהלקוח רוצה לפנות עליו, בצורה נעימה, בהירה וחווייתית.

תהליך המיתוג מתייחס לאספקטים החזותיים העומדים מאחורי המותג או הזהות של החברה. המיתוג הוא זה שקובע את הדרך בה החברה תציג את עצמה בפני קהל לקוחותיה. תפקידנו הוא  לתרגם את כלל יתרונותיה לשפה רעיונית וייחודית.

בתהליך העבודה אנו משלבים ידע שיווקי נרחב, שירותי קופירייטינג יצירתי וכמובן עיצוב המותאם ללקוח ולמסרים שהוחלטו, בשילוב יחס אישי ושירות מהיר. 

 

אנו מלווים חברות ועסקים גדולים ובינוניים כאחד, את כולם אנו שמחים לשרת באותה הרצינות והכבוד הראוי. אנו תופרים ללקוחות את החבילה המתאימה לגודל העסק, לשירות שהוא מעניק ובנוסף לכל, למוצר אותו הוא משווק. בכך אנו זוכים לאמון ולהערכה של לקוחותינו.

 

אנחנו שמחים ללוות כל לקוח בכל שלבי התפתחותו לאורך שנים. סטודיו 84 זברות, מציע מכלול מקיף של פתרונות עיצוב יצירתיים ברמה הגבוהה ביותר, בשילוב יחס אישי ושירות מהיר.

 

נשמח לצרף אתכם לחוג הלקוחות המרוצה שלנו. 

השאירו פרטים או צרו עימנו קשר 077.3434347  |  054.6372844

זה מה שחושבים על השירות שלנו....

אני רוצה להודות לך על הכנת וההכוונה בהכנת הקמפיין למכללה, הרצון היה לספר בצורה מהירה בעזרת אמיג'ים חזקים על החוויה והתועלות במכללה, בזכות הביצוע וההכנה שלך ייצרנו קמפיין מעולה שהביא המון פניות למכללה

שקופ.jpg

הגעתי לאורנה עם אתר מיושן ולא מתפקד וביקשתי סיוע בעיצוב. אורנה השתתפה אתי בחשיבה, יזמה קשר עם אנשי המיחשוב, עיצבה ותכננה את השיווק החל מהנראות וכלה במערכת סליקה.

חוויתי מאורנה שותפות בחשיבה, ראש גדול ומקצועיות רב-תחומית. 

המכון-ללימודי-שטח.jpg

אין מילים בפי על העבודה המושלמת שאני תמיד מקבלת ממך. אני עובדת איתך כבר שנים- זה התחיל מפלייר אחד והמשיך לכל צרכי הפרסום והגרפיקה שהייתי צריכה לעסק. וכל דבר שביקשתי ממך תמיד תמיד קיבלתי עבודה מהממת.

אני ממליצה עליך בחום ובאהבה רבה לכל מי שצריך רוצה, את שווה, מקצועית וממש ממש מהירה.

logo-02.jpg
לוגו-נירית.png

את אורנה הכרתי לפני שנים כשהתחלנו לעבוד יחד בפרויקט עיצוב גרפי וגליתי אישה יצירתית, מוכשרת, מסורה, מקצוענית, חושבת מחוץ לקופסא ובעיקר רואה את צרכי הלקוח וקשובה לו. תמיד מפתיעה אותי מחדש בכל מה שהיא יוצרת וממליצה עלייה לכל מי שמוכן לשמוע. אוהבת את מי ואת מה שהיא.

תודה על מי שאת 

ההתמחות שלנו...

עיצוב מותאם פלטפורמה

העיצוב שלכם צריך קו זהה אבל איך עושים התאמות לכל פלטפורמה וממקסמים את הנראות והחיבור עם הצופים שלך?

הבנה של כל המדיות היא התחום שלנו.

קביעת קו גרפי למיתוג

הקו הגרפי הוא זה שילווה אותך לאורך זמן ויבדל אותך בדרך נוסף מהמתחרים בתחום. מצבע ועד אלמנט מאפיין את כל אלו תקבלו בחבילת המיתוג שלנו.

ארט ומיצוג

בניית שפה גרפית ייחודית כתיבה אישית וייחודית, היא המפתח למיתוג מנצח.

מיתוג קליל, ייחודי ואישי, העובר בין כל המדיות והפלטפורמות שבהם העסק שלך מוצג ויעשה את ההבדל בינך ובין העסקים האחרים.

עיצוב מצגות ייחודיות

השקעתם כל כך הרבה ביצירת מצגת מלאה בתכנים שהם המומחיות שלכם.

המומחיות שלנו היא ליצור שפה גרפית מעוררת השראה שתהיה תפורה בדיוק לכם.

קטלוג מוצרים

מהו הקטלוג הנכון לסוג העסק שלך? האם הוא קטלוג דיגיטלי ומתעדכן? האם אתה בכלל צריך קטלוג מודפס שהפצה אישית? אחרי ניתוח העסק וסוג הלקוחות שלך, נוכל להתאים לך את הקטלוג שלך.

עיצוב ובניית לוגואים

לוגו הוא אחד האלמנטים החשובים בבניית מותג, אנחנו נעשה את מחקר המתחרים שלך, נבחן את הצבעים ונדאג לבדל אותך מהמתחרים

עיצוב מצגות ייחודיות

השקעתם כל כך הרבה ביצירת מצגת מלאה בתכנים שהם המומחיות שלכם.

המומחיות שלנו היא ליצור שפה גרפית מעוררת השראה שתהיה תפורה בדיוק לכם.

קטלוג מוצרים

מהו הקטלוג הנכון לסוג העסק שלך? האם הוא קטלוג דיגיטלי ומתעדכן? האם אתה בכלל צריך קטלוג מודפס שהפצה אישית? אחרי ניתוח העסק וסוג הלקוחות שלך, נוכל להתאים לך את הקטלוג שלך.

עיצוב ובניית אריזות

אריזה מתחילה בבחירת שם קליט. מיתוג גרפי נכון. בחירת החומר עליו תודפס האריזה, התוויות והשקית שתישא אותו.

הנראות על המדף לצד אלפי מוצרים והכל בצורה הוליסטית עד להדפסת המוצר.

bottom of page