אודות הזברות

 

סטודיו 84 זברות, קיים כבר למעלה מ-20 שנה, מתמחה במיתוג כולל, החל מבניית תדמית לעסקים, עיצוב לוגו, עיצוב כרטיסי ביקור, מודעות פרסומיות ובניית אתר עם דגש על חווית משתמש.

הסטודיו זוכה למוניטין רב, בזכות היכולת המקצועית להעניק ללקוחותיו, מכלול מקיף של פתרונות יצירתיים ברמה הגבוהה ביותר גם בתחום הדפוס וגם בתחום המדיה האלקטרונית.

 

הדגש אצלנו הוא על עיצוב המותאם ללקוח ולמוצר המשווק. המסרים והתכנים מותאמים לקהל שהלקוח רוצה לפנות עליו, בצורה נעימה, בהירה וחווייתית.

תהליך המיתוג מתייחס לאספקטים החזותיים העומדים מאחורי המותג או הזהות של החברה. המיתוג הוא זה שקובע את הדרך בה החברה תציג את עצמה בפני קהל לקוחותיה. תפקידנו הוא  לתרגם את כלל יתרונותיה לשפה רעיונית וייחודית.

בתהליך העבודה אנו משלבים ידע שיווקי נרחב, שירותי קופירייטינג יצירתי וכמובן עיצוב המותאם ללקוח ולמסרים שהוחלטו, בשילוב יחס אישי ושירות מהיר. 

 

אנו מלווים חברות ועסקים גדולים ובינוניים כאחד, את כולם אנו שמחים לשרת באותה הרצינות והכבוד הראוי. אנו תופרים ללקוחות את החבילה המתאימה לגודל העסק, לשירות שהוא מעניק ובנוסף לכל, למוצר אותו הוא משווק. בכך אנו זוכים לאמון ולהערכה של לקוחותינו.

 

אנחנו שמחים ללוות כל לקוח בכל שלבי התפתחותו לאורך שנים. סטודיו 84 זברות, מציע מכלול מקיף של פתרונות עיצוב יצירתיים ברמה הגבוהה ביותר, בשילוב יחס אישי ושירות מהיר.

 

נשמח לצרף אתכם לחוג הלקוחות המרוצה שלנו. 

השאירו פרטים או צרו עימנו קשר 077.3434347  |  054.6372844

 

84 זברות - סטודיו למיתוג גרפי   (: 2019